X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

اخبار خودرو

رنو مگان جدید ؛ خودرویی جذاب

خودروی رنو مگان جدید طوری طراحی شده است که بواسطه دارا بودن خطوط زیبای بدنه در نگاه اول بیننده را به خود جلب می نماید.

به گزارش خبرخودرو ، طراحی زیبا و پویای این خودرو برگرفته از آخرین متد طراحی در صنعت خودرو و همچنین بهره مندی از قابلیتهای خودروهای اسپرت است .

این خودرو بسیار عضلانی بوده و تمام اجزاء و قطعات استفاده شده در آن کاملاً با یکدیگر هماهنگ هستند. تلاش شده است تا در ساخت رنو مگان جدید از مواد اولیه درجه یک استفاده شود و پرداخت نهایی آن با نهایت دقت و در سطح بسیار بالای کیفی صورت گیرد.

این خودرو همچنین بسیار قابل اطمینان بوده و از استحکام بالایی برخوردار است که البته این مزیت در دیگر رده محصولات شرکت رنو نیز از الویت بالایی برخوردار است.

فضای داخلی این خودرو به تجهیزاتی مجهز است که در عین سهولت در استفاده ، کاملاً کاربردی نیز هستند . امکانات در نظر گرفته شده این خودرو از جمله کروز کنترل و محدود کننده سرعت ترکیبی از تجهیزات آنالوگ و دیجیتال را شکل داده اند .

البته اشاره به این نکته ضروری است که امکانات در نظر گرفته شده به دو مورد بالا ختم نشده و شامل سیستم دست آزاد استارت و ورود به خودرو ، قفل خودکار درها پس از خروج راننده ، سیستم بلوتوث و ناوبری و همچنین سیستم صوتی سه بعدی می باشد.

با توجه به اهمیت محیط زیست و اقدامات فراوان شرکت رنو در این ارتباط ، رنو مگان جدید با عملکردی قابل قبول در رده موتورهای مختلف دیزلی و بنزینی خود به میزان کمتر از 120 گرم بر کیلومتر آلاینده از خود منتشر می کند که در حد قابل قبولی است.

با در نظر گرفتن برنامه ریزی های صورت گرفته این خودرو تا سال2010 در شش مدل متفاوت که هر کدام دارای شخصیت کاملاً منحصر بفردی هستند در بازار کشورهای اروپایی معرفی خواهند گردید.

البته طبق پیش بینی های صورت گرفته مدل های دیگری نیز برای بازارهای غیر اروپایی در نظر گرفته شده است که با توجه به نوع منطقه مشخصات فنی آن نیز قابل تغییر خواهد بود.