X
تبلیغات
رایتل

اخبار خودرو

ریو وارد بازار خودروهای سفارشی می شود

مدیر روابط عمومی شرکت مهندسی بازرگانی خودرو سایپا ( ستکو )‌گفت :‌ فروش خودروهای سفارشی (آپشن ) سایپا ،‌ همزمان با پیش فروش محصولات سایپا از 2 بهمن ماه آغاز شد.


مجتبی هنری در ادامه گفتگو باخبر نگار خبر خودرو افزود :‌شرکت سایپا در راستای سیاست خدمت به مشتریان ، احترام به سلایق و نیازهای آنها و همچنین ورود به بازار خودروهای سفارشی اقدام به فروش خودروهای صبا و نسیم فول انژکتوری نموده است .

وی با اشاره به نصب تجهیزات جانبی و تزئینی در خارج ا زخط تولید برروی این خودرو ها خاطر نشان کرد :‌خودروهای نسیم و صبا فول انژکتوری ،‌علاوه بر فرمان هیدرولیک ،‌دارای رینگ و لاستیک سفارشی ،‌سیستم ایموبلایزر ، سیستم صوتی و تصویری ، سنسور دنده عقب و دزدگیری تصویری می باشند که بنا داریم در فاز بعدی ، اقلام دیگری را به این آپشن ها اضافه نماییم .

وی در خصوص قیمت تحویلی این خودروها در بهمن ماه گفت :‌قیمت در نظر گرفته شده برای پراید نسیم و صبا هیدرولیک با سیستم ایموبلایزر به ترتیب 8 میلیون و 900 و 8 میلیون و 550 هزار تومان می باشد .

مدیر روابط عمومی شرکت ستکو هم چنین به مدت زمان فروش این خودرو ها اشاره و اظهار داشت :‌فروش خودروهای سفارشی سایپا از 2 بهمن ماه آغاز و تا پایان اردیبهشت 88 ادامه دارد که متقاضیانی که ماههای بعدی راانتخاب می نمایند ،‌هزینه کمتری را خواهند پرداخت .

هنری افزود :‌به دلیل فروش نقدی ،‌متقاضیان خرید بهمن ماه بر اساس قیمت اعلام شده باید قیمت خودرو را به طور کامل واریز نموده ، اما در صورتیکه تحویل آنها در ماههایی به غیر از بهمن ماه باشد ، بر حسب در صد سود مشارکتی که به نمایندگی های فروش اعلام شده ، پول کمتری را واریز خواهند نمود .

وی با اشاره به اینکه اقلامی که بر روی خودروهای سفارشی نصب می شود ،‌هیچ خدشه ای به بحث گارانتی آنها وارد نخواهند نمود ، در خصوص خودروهای سفارشی بعدی سایپا گفت ‌:در حال حاضر تلاش داریم که خودروهایی را که هم اکنون انتخاب نموده ایم را کامل تر نماییم اما قطعا به دنبال توسعه فعالیت بوده و بنا داریم که در مرحله بعدی ، خودروهای دیگر ، مانند ریو را وارد بازار خودروهای سفارشی سایپا نماییم .

وی در پایان گفت :‌کلیه متقاضیانی که مایل به خرید خودرو های سفارشی سایپا می باشند می توانند برای کسب اطلاع به سایت www.autosetco.com و یا هر یک از نمایندگی های فروش محصولات سایپا در سراسر کشور مراجعه نمایند .