X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

اخبار خودرو

Megane Estate ،خودرویی کاربردی و بسیار لذت بخش در رانندگی

Megane Estate جدید پنجمین مدل از خانواده New Megane می باشد که پس از مدل های Hatchback ، Coupe ،Grand Scenic و مدل های دیگر Scenic عرضه شده است.

به گزارش خبرخودرو ، این خودرو قرار است تا پایان ماه جاری میلادی عرضه شود. Megane Estate جدید نه تنهازیبا است و ظاهری پویا دارد بلکه خودرویی بسیار کاربردی همراه با قابلیت های فراوان در زمینه حمل لوازم میباشد. این خودرو در کارخانه Palenica رنو دراسپانیا در خطوط تولید مشترک با مدل های Hatchback و کوپه آن تولید می شود و در نتیجه از تمامی امکانات و تجهیزات توسعه داده شده این کارخانه بهره می جوید.

این خودرو پس از عرضه، در اولین رده خانواده مگان قرار میگیرد. ظاهر پویا و منحصر به فرد این خودرو در نتیجه توجهاتی است که از ابتدا نسبت طراحی ظاهری آن مبذول گردیده است.

ظاهر اسپرت این خودرو همراه با ویژگیهای متداول خودروهای کاربردی که در ساخت اغلب خودروهای استیشن این رده به کار گرفته می شود در تضاد است، که این امر قابلیت حمل لوازم و همچنین محفظه بار این خودرو را که از سوی خریداران آن دو قابلیت کلیدی محسوب می گردد تحت تاثیر قرار نمی دهد.

طول این خودرو چهار متر و 56 سانتی متر است و به راحتی 5 سرنشین بزرگسال را همراه با بار در خود جای میدهد. توجه بسیار زیادی مبذول گردیده تا این خودرو تا آنجا که ممکن است از فضای رانندگی مناسبی برای راننده برخوردار باشد.