X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

اخبار خودرو

قشقایی یورو 3 گرفت

بر اساس اعلام نتایج آزمون استاندارد میزان آلایندگی های خروجی ( یورو3 ) توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ، خودرو قشقایی موفق به دریافت نشان یورو3 شد.

به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، خودور قشقایی یکی از محصولات جدیدشرکت پارس خودروبه زودی با دریافت مجوز های لازم از جمله مجوز های زیست محیطی ، وارد بازار ایران خواهد شد .

در آخرین مرحله از آزمون های بعمل آمده از خودرو قشقایی ، این خودرو موفق شد نمره قبولی آزمون تایید نوع را به خوبی و با کمترین میزان نمرات منفی کسب نماید .

گفتنی است خودرو قشقایی ازمحصولات جدید و پر تقاضای شرکت نیسان ، یکی از اصلی ترین شرکای تجاری شرکت پارس خودرو است که به زودی وارد بازار خودرو کشورمان خواهد شد. این خودرو که در دسته " کرس اوورهای کوچک " قرار می گیرد ، در سال 2007 توسط نیسان برای نخستین بار معرفی شد.

مصرف سوخت این خودرو با موتور 2 لیتری ، 5/6 لیتر در هر صد کیلومتر است که در نوع خود کم نظیر است . همچنین در طراحی خودرو قشقایی، تلفیق جالبی از طراحی یک خودرو سواری و یک خودرو با ابهت دیده می شود و این ویژگی باعث شده است این خودرو ، عنوان یکی از پرفروش ترین خودرو نیسان در اروپا در این کلاس را از آن خود کند.