X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

اخبار خودرو

معرفی محصولات زامیاد در نمایشگاه بین المللی حمل و نقل تهران

شرکت زامیاد در هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و خدمات شهری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران ، محصولات و دستاوردهای جدید خود را در معرض نمایش قرار داده است.

به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، احسان مقدم ، مدیر ارتباطات شرکت زامیاد با اعلام این خبر اظهار داشت : شرکت زامیاد به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده خودروهای تجاری با هدف معرفی محصولات و دستاوردهای جدید این شرکت به عنوان یکی از صنایع مهم و اصلی وابسته به حمل و نقل و خدمات شهری در این نمایشگاه حضور دارد.

مقدم خاطر نشان کرد : این شرکت با هدف معرفی و نمایش خودروهای مینی بوس آذر، ون آذر ، وانت دیزل ، وانت شوکا دوکابین ، کامیون کشنده AT720 ، کامیون کشنده استرالیس ، کامیون کمپرسی MLC170 ، کامیون یوروکارگو MLL180 ، کامیون یورو کارگو سه محور E28 ، وانت Z24FI و وانت زامیاد با کاربریهای مختلف در این نمایشگاه حضور دارد.

وی گفت: این نمایشگاه با حضور 250 شرکت کننده داخلی و خارجی از کشورهای کانادا، آلمان ، انگلستان ، ایتالیا ، کره جنوبی ، ترکیه ، چین ، ژاپن ، فرانسه ، سوئد، دانمارک ، سوئیس ، بلژیک ، هلند و فنلاند در فضایی به وسعت 30 هزار متر مربع برگزار شده است.

مقدم افزود : غرفه زامیاد در این نمایشگاه از 11 الی 14 آبان ماه امسال از ساعت 9 الی 16 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران واقع در سالن 26A آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان و علاقه مندان می باشد.