X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

اخبار خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو برترین تولید کننده ملی معرفی شد!!

گروه صنعتی ایران خودرو درهفتمین جشنواره تولید ملی – افتخارملی به عنوان برترین تولید کننده ملی معرفی شد و لوح سپاس و تندیس دریافت کرد.

به گزارش خبرنگار خبرخودرو، وزیران صنایع و معادن و امور اقتصادی و دارایی، لوح سپاس و تندیس جشنواره تولید ملی – افتخار ملی را به مهندس نجم الدین، مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو اهدا کردند.

همچنین شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو ( ایساکو ) دراین جشنواره به عنوان برترین واحد درزمینه خدمات رسانی و رشد اشتغال زایی شناخته شد و وزیر صنایع و معادن لوح سپاس به مدیر عامل این شرکت اعطا کرد.

مهندس محرابیان، وزیر صنایع و معادن در مراسم هفتمین جشنواره تولید ملی – افتخار ملی گفت: دغدغه دولت مردان، حل مشکلات پیش پای تولید و صنعتگر ایرانی است.

وی تاکید کرد: فضای کسب و کار صنعتی هر روز رقابتی تر و فشترده تر می شود و باید صنعتگران با تولید کالای اقتصادی و با کیفیت راه ورود به عرصه جهانی را تمرین کنند.

وزیر صنایع و معادن با اشاره به این که آن چه به تولید لطمه می زند، ورود کالای بی کیفیت است نه واردات ، خاطر نشان ساخت: از سال 89 دولت از ورود کالاهای بی کیفیت جهت حمایت از تولید کننده و حفظ حقوق مصرف کننده به کشور جلوگیری خواهد کرد.

وی تاکید کرد: فضای کسب و کار صنعتی را به فضای یاس و ناامیدی تبدیل نکنید زیرا دراین فضای مه آلود فقط صنعتگر متضرر خواهد شد.

مهندس محرابیان، مهم ترین دغدغه وزارت صنایع و معادن را در زمینه طرح هدفمند کردن یارانه ها، موضوع انرژی دانست و خاطر نشان ساخت: راه توسعه صنعتی کشور از اجرای صحیح قانون هدفمند کردن یارانه ها می گذرد.

دراین مراسم دکتر شمس الدین حسینی، وزیر اقتصاد و امور دارایی ضمن اشاره به فواید قانون هدفمند کردن یارانه ها خاطر نشان ساخت: هدف ما این است که هزینه مالی را درجهت تطبیق تولید در راستای هدفمند کردن یارانه ها کاهش دهیم.

وی از تمامی صنعتگران خواست دراجرای صحیح قانون هدفمند کردن یارانه ها مشارکت جدی داشته باشند.