X
تبلیغات
رایتل

اخبار خودرو

تیبا آماده تحویل به مشتریان است

پس از مدت ها تلاش شبانه روزی و همت والای متخصصین و کارشناسان گروه خودروسازی سایپا و نیز ممارست پرسنل خدوم این گروه سرانجام اولین سری خودروی تیبا جهت ارائه به هموطنان عزیز آماده تحویل شد.

به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، این خودروی زیبا اولین فرزند پیکره گروه خودروسازی سایپا می باشد که ماحصل تلاش، مهندسی و طراحی داخلی گروه سایپا و اولین خودروی کاملاً ایرانی کشور محسوب می شود و طی برنامه ریزی انجام گرفته در آینده ای نزدیک تحویل آن به مشتریان عزیز آغاز می گردد.

در این زمینه مهندس آقامحمدی مدیرعامل شرکت تولید خودرو سایپا کاشان و مدیر پروژه راه اندازی این خودرو در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار سایپانیوز اظهار داشت: این خودرو که تمامی استانداردهای اجباری در آن لحاظ شده است در شرایطی آماده تحویل به هموطنان گرامی است که دارای کیفیت مطلوب و ایده آل و با امکانات متنوع بوده که پس از کارگروهی شرکت های سایپا، سایپا کاشان، مگاموتور، قالب های بزرگ صنعتی سایپا، سازه گستر و مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا به نتیجه رسیده است.

وی افزود: در این پروژه تلاش شده تا حد امکان حداکثر توقعات و احتیاجات خانواده های ایرانی در این محصول لحاظ شود و خودرویی زیبا، راحت و مطابق با ذائقه ایرانی را در اختیار هموطنان عزیز قرار دهیم.

مدیرعامل سایپا کاشان اظهار داشت: اولین سری این خودرو ها در آینده ای نزدیک به هموطنان عزیز تحویل داده خواهد شد و در جاده های کشور به تردد در خواهند آمد و تا پایان سال تلاش خواهد شد تمامی تعهدات گروه در خصوص تحویل تیبا به تمامی مشتریان برآورده شود.

آقامحمدی گفت: خودروی کاملاً ایرانی تیبا برای گروه خودروسازی سایپا اولین گام در راستای فرهنگ «تولدی دوباره» و ترویج روحیه نوآوری و پدید آمدن طرح های نو و جدید در راستای سربلندی و ارتقای صنعت کشور است و براستی می توان گفت تیبا برگ زرینی در صنعت کشور محسوب می شود که برای رسیدن آن به سرمنزل مقصود تلاش های فراوانی صورت گرفته است.

مدیرعامل سایپا کاشان ضمن تقدیر از نیروی انسانی توانمند گروه در همراهی این پروژه اظهار داشت: تمام تلاش و همت خود را بکار می گیریم تا این محصول ارزشمند را روز به روز بهبود و ارتقا بخشیم و در نهایت با همت و کاری مضاعف شاهد حضور این خودروی کاملاً ایرانی در بازار های جهانی باشیم و نوای دلنشین صنعت نوآور ایرانی در اکثر کشورهای جهان شنیده شود و بار دیگر توانمندی و پتانسل متخصصان ایرانی به تمام جهان اثبات شود.

وی ساماندهی مناسب و هم سو کردن تمام توانایی های شرکت های مختلف گروه را از دیگر عوامل موفقیت این پروژه برشمرد و افزود: امیدواریم این خودرو با توجه به کیفیت مطلوب و قیمت مناسب آن و برنامه ریزی های صورت گرفته بتواند خواسته های هموطنان گرامی را برآورده سازد.

مهندس ناصر آقامحمدی در پایان از تلاش و ممارست کلیه مدیران و کارکنان خدوم گروه و پرسنل شرکت سایپا کاشان و نیز راهنمایی های ارزنده مهندس پوستین دوز مدیرعامل محترم گروه در به نتیجه رسیدن این پروژه تقدیر و تشکر کرد.