X
تبلیغات
رایتل

اخبار خودرو

کامیونت گازوئیل سوز امیکو با نشان ایرانی رونمایی شد

مدیرعامل ارس خودرو دیزل گفت: ‌کامیونت امیکو در ابعاد تقریبی وانت بار و بمنظور تردد در جاده‌های کم عرض و روستایی ، همچنین حمل و نقل مویرگی درون شهری طراحی شده است.

به گزارش خبرنگار خبرخودرو ، ناصر اسفنجی در مراسم رونمایی از کامیونت امیکو افزود : امیکو قابلیت بارگیری تا سه تن بار را دارد و این کامیونت ضمن پاس کردن استانداردهای 54 گانه،‌ گواهینامه استانداردهای ایمنی و آلایندگی زیست محیطی ایران و اروپا را نیز کسب کرده است .

مدیرعامل ارس خودرو دیزل گفت: موتور امیکو از نوع موتورهای دیزلی با قدرت 90 اسب بخار است که در هر یکصد کیلومتر 9 تا 12 لیتر گازوئیل مصرف می کند، همچنین این خودرو به فرمان هیدرولیک ، ترمزهای هیدرولیک و ضد قفل (ABS) ، ترمز خفه‌کن اگزوز، صندلی قابل تنظیم مجهز شده است.

وی با اشاره به کیفیت محصولات هفتگانه ارس خودرو دیزل افزود: گارانتی محصولات این شرکت خودروساز با برند امیکو 200 هزار کیلومتر یا سه سال تعریف شده است .

وی همچنین به برنامه تولید کامیونت امیکو اشاره کرد و گفت: در مرحله اول که تا پایان امسال طول خواهد کشید روزانه تا 40 دستگاه از این خودرو تولید و روانه بازار می شود و در مرحله دوم که از ابتدای سال آینده اغاز می شود تولید ان با 75 درصد افزایش ، روزانه به 70 دستگاه افزایش خواهد یافت .

مدیر عامل ارس خودرو دیزل با بیان اینکه این شرکت خودروسازحدود 55 نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در سطح کشور دارد افزود : گروه صنعتی امیکو توانسته است در مدت 22 سال فعالیت در عرصه خودروسازی کشور 20 هزار فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم ایجاد کند .