X
تبلیغات
رایتل

اخبار خودرو

محصولات جدید رنو در راه است

به گزارش خبرخودرو،طرح های پیشنهادی رنو در طراحی فیس لیفت تندر 90 توسط ایران خودرو بررسی شده و پس از بررسی و تایید دیدگاه‌های ایران خودرو توسط رنو، این خودرو تا نیمه اول سال آینده به مرحله تولیدخواهد رسید.

حمیدرضا تقوی نژاد، معاون استراتژی و برنامه ریزی ایران خودرو ضمن بیان این مطلب به سایر پروژه های مشترک ایران خودرو با شرکت رنو اشاره کرد و گفت: خودروی تندر90 اتوماتیک که محصول انحصاری ایران خودرو محسوب می شود، سال گذشته به تولید انبوه رسید.

وی ادامه داد: تعدادی از این محصول که طبق توافق با شرکت رنو قطعات منفصله آن در اختیار قرار گرفته بود تولید شد و عرضه به بازار و ادامه تولید محصول نیز منوط به قیمت گذاری منطقی توسط دستگاه‌های ذی‌صلاح است.

تقوی نژاد طراحی و تولید وانتU90 را از دیگر دستاوردهای همکاری با شرکت رنو دانست و اظهار داشت: تولید آزمایشی این محصول انجام شده و با برنامه ریزی صورت گرفته تولید انبوه آن به زودی آغاز خواهد شد.

وی افزود: انتظار می رود استقبال از این محصول که منطبق با استانداردهای روز جهانی است، بالا باشد و این خودرو بتواند با ویژگی های به روز، خاص و مدرن خود پاسخ‌گوی نیاز بازار در بخش خودروهای کار باشد.

تقوی نژاد از توافق با شرکت رنو برای تولید محصول جدید کلیو در ایران خودرو خبر داد و گفت: این محصول جدید در دو نوع کلیو 3 و کلیو 4 در ایران خودرو تولید خواهد شد که تیپ 4 آن دارای طراحی جدیدتری نسبت به نوع 3 است.

وی ادامه داد: با اضافه شدن این خودرو،‌ سبد محصولات ایران خودرو تکمیل‌تر شده و سلایق مختلف مشتریان بیش از پیش تامین خواهد شد.

تقوی نژاددر ادامه از شرکت رنو به عنوان شریک استراتژیک ایران خودرو یاد کرد و گفت: شرکت رنو به عنوان یکی از شرکت های بزرگ و مطرح خودروسازی جهان، در ایران سرمایه گذاری های کلانی انجام داده و در حوزه های مختلف مالی، توسعه محصول، کیفیت و تولید با شرکت ما همکار می کند.

تقوی نژاد به توسعه همکاری ها با رنو اشاره کرد و افزود:‌ با توجه به بهره مندی از دانش فنی رنو در زمینه سیستم های کیفی، خدمات پس از فروش، ارتقای دانش فنی پرسنل و... شرکت ایران خودرو مصمم به گسترش روابط و همکاری با طرف فرانسوی است.

تقوی نژاد تاکید کرد: با استقرار دولت جدید و بهبود فضای کسب و کار بین المللی امیدواریم همکاری با شرکت رنو ادامه یافته و در جهت ارتقای دانش فنی خودروسازی ایران گسترش یابد. تقوی نژاد در ادامه به مذاکرات صورت گرفته با خودروسازان برتر آسیایی اشاره کرد و گفت: با ایجاد محدودیت های بین المللی، برقراری ارتباط با شرکت های برتر آسیایی کره،‌ چین، ژاپن و هند نیز در دستور کار قرار دارد.

وی عنوان کرد: ایران خودرو با خودروسازان توانمندی که دارای دانش فنی طراحی پلاتفرم و قوای محرکه هستند همکاری خواهد کرد. وی اظهار امیدواری کرد، در آینده ای نزدیک و باکسب دانش فنی از این کشورها بتوانیم سبد محصولات ایران خودرو را افزایش دهیم.