X
تبلیغات
رایتل

اخبار خودرو

تصاویر تویوتا Aygo جدید فاش شد

تصاویر خودروی شهری کامپکت تویوتا Aygo جدید که با سرمایه گذاری مشترک پژو و سیتروئن ساخته شده قبل از رونمایی این هفته در نمایشگاه خودروی ژنو در اینترنت منتشر شده است.

به گزارش خبرخودرو، تویوتا برای Aygo جدید جلو پنجره ای بزرگ تر و مناسب تر با لوگوی بزرگی در مرکز آن تعبیه کرده است. چراغ های باریکی که در طول روز روشن هستند در کنار مجموعه چراغ های جلوی شیک تر دیده می شوند. سپر جلوی Aygo جدید به شکل خود باقی مانده است و چراغ های مورب بیش تری در کنار چراغ های مه شکن گرد آن دیده می ش

وند. در قسمت پشت Aygo چراغ های عقب بزرگ و سپر عقبی با سبک مخصوص وجود دارد.

برای آن که Aygo جدید در بخشی که خودروهای محبوبی چون فیات 500 و مینی جدید را دارد، پایدار شود باید برای مشتریان، مد روز به نظر برسد. گزارشات حاکی از آن است که هر دو نسخه سه و پنج در این خودرو عرضه خواهند شد. رنو توانگوی جدید که در ژنو رونمایی می شود نیز در این بخش از بازار عرضه خواهد شد.

گمان می رود تویوتا کیفیت اطاق این خودرو را با داشبوردی که برای داشتن ویژگی های بیش تری نسبت به رقبایی مانند فولکس واگن آپ طراحی شده است افزایش دهد. گمان می رود Aygo گزینه سیستم سرگرمی ارتقا یافته داشته باشد.

گمان می رود مجموعه ای از طیف موتورهای سه سیلندر که در خط تولید کنونی این خودرو به کار می رود در Aygo جدید نیز به کار رود.

Aygo جدید مانند مدل کنونی اش در کنار سیتروئن C1 و پژو 108 در جمهوری چک تولید خواهد شد.